Nová zimní kolekce NORDBLANC přichází s pestrou a širokou nabídkou oblečení, určeného pro lyžování, snowboarding a turistické výlety do zasněžené přírody.

Až napadne první sníh, lyžařské vleky se na horách rozjedou a vy si budete chtít dokonale užít  prodloužený víkend či dovolenou na lyžích, nezapomeňte na kvalitní lyžařské oblečení. Vývojové oddělní  značky NORDBLANC  klade veliký důraz na využívání nejnovějších trendů v materiálech a technologiích. Výrobky, určené pro sportovní aktivity jsou opatřeny membránou Teratex, která zaručuje odolnost proti promoknutí, dostatečně chrání před větrem a zároveň zajistí i dostatečný odvod vlhkosti od těla.

Avšak oblečení NORDBLANC není jen o funkčnosti. Nová zimní kolekce 2010-11 byla navržena v souladu s aktuálními trendy v pestrých barvách a samozřejmostí je i dokonale propracovaný střih. Barvy letošní sezóny  jsou klasická červená, pekelně fialová  a limetkově zelená.

Nezbytnou součástí každé zimní kolekce jsou doplňky. Kromě  čepice, brýlí a ponožek se neobejdete bez rukavic, které chrání před mrazem a mokrem.  NORDBLANC nabízí rukavice z nepromokavého materiálu, s rychleschnoucí vnitřní podšívkou a speciálními prvky pro snowboardové využití.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.