PUMA s hrdostí představuje IGNITE, výkonnostní běžeckou botu s inovativní pěnovou technologií, která běžci vrací jeho energii, a umožňuje mu tak zůstat déle v pohybu. V PUMA IGNITE běhá Usain Bolt, nejrychlejší muž na světě. Jedná se o nejcitlivější běžeckou botu od značky PUMA zajišťující maximální pohodlí.

Speciální pěna dodává díky citlivému odpružení a optimálnímu odrazu sílu do každého kroku. Dlouhotrvající životnost je zaručena pěnou ForEverFoam, absolutní novinkou strategicky umístěnou v oblasti paty. ForEverFoam je vytvořená z materiálu, který se často používá v automobilovém průmyslu.

„Každodenní trénink je náročný,“ říká Usain Bolt, „trénink začínám v běžeckých botách, které po zahřátí přezouvám za tretry. Potřebuji pohodlné boty, v nichž si udržím potřebnou hladinu energie. S PUMA IGNITE opravdu cítím rozdíl, a právě proto jsem si je tolik oblíbil. Navíc boty skvěle vypadají.“

Karin Baust, obchodní ředitelka společnosti PUMA pro běh a trénink, řekla: „Jsme hrdí na to, že přinášíme IGNITE na trh. Vývoj těchto bot trval velmi dlouhou dobu, na inovacích jsme pracovali několik let. Je skvělé IGNITE konečně představit světu. Takového technologického pokroku nejsme svědky každý den, a jsme si jistí, že si tyto boty oblíbí běžci po celém světě.“

Boty PUMA IGNITE budou dostupné od března 2015 v obchodě PUMA v pražském Palladiu, v obchodní síti A3 Sport a na www.puma.com.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.