PUMA_x_Usain_Bolt_AW15_Sportstyle_1Společnost PUMA představila sportem inspirovanou lifestylovou kolekci pro sezónu podzim/zima 2015, která vznikla ve spolupráci s Usainem Boltem, nejrychlejším mužem na světě. Kolekce nabízí moderní sportovní modely inspirované rekordní rychlostí i osobním stylem Usaina Bolta.

Součástí kolekce je bunda UB Blouson Bomber Jacket s laserem vyřezanými otvory umožňujícími perfektní ventilaci. Bunda je vyrobena z vodoodpudivé keprové tkaniny, díky níž zůstane tělo v teple a suchu.

Mikina UB Hooded Sweat Jacket i kalhoty UB Fitted Sweat Pants disponují dvojitými úplety pro maximální pohodlí a ozdobami s Usainovými iniciály. Stylová mikina na zip má skvěle padnoucí střih. Slim-fit tepláky jsou ozdobeny postranními pruhy inspirovanými rychlostí Usaina Bolta. Na triku UB Graphic Tee je potisk s motivem Usainovy kultovní vítězné pózy. Součástí kolekce je také kšiltovka s vyšitými iniciály UB.

Vybrané produkty z kolekce PUMA x Usain Bolt budou k dostání na www.puma.com, v kamenné prodejně FD Sport v Panenském Týnci a na e-shopu www.fdsport.cz.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.