Server Sportovci.eu vám nabízí možnost bezplatného zveřejnění vašich článků. Jedinou podmínkou je, aby texty měly souvislost se zaměřením webu a jejich obsah byl pro jeho návštěvníky přínosný.

Článek může být zařazený do jedné z následujících kategorií:

Sportovní výživa
Sportovní vybavení
Sportovní oblečení
Sportovní obuv
Sportovní akce
Sportovní hry
Sportovní marketing
Sport na internetu 

Pokud Vám zde nějaká rubrika chybí, napište nám to a my její přidání zvážíme. Zároveň pro vás připravujeme i možnost nadstandardních služeb jako je přednostní výpis článku, logo společnosti či foto, zařazení do více kategorií atd. V případě zájmu o tyto služby nás prosím kontaktujte. Více informací o možnosti bezplatného zveřejnění článků naleznete zde.

Server Sportovci.eu je určen nejen všem sportovcům ale i lidem, kteří mají sport rádi ve všech jeho podobách. Nezáleží na tom, zda se sportu věnují na vrcholové či výkonnostní úrovni, nebo jsou sportovci rekreační. Užitečné informace by tu měli nalézt všichni, dokonce i ti, kteří se "sportu" věnují v jeho nejmodernějších formách.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.