Více než 1,3 milionu fanoušků motorových sportů po celé Evropě se snaží vybojovat každou setinu vteřiny v bezplatné internetové hře společnosti Interwetten. Více než 30.000 českých jezdců soupeří v příštích třech závodech o vytoužený titul šampióna. Hráči se ještě pořád mohou přihlásit na http://www.motoracechallenge.com.

Napětí stoupá. Jen několik málo závodů aktuálně dělí nejlepší hráče od individuální srážky s prvním světovým šampiónem Tomem Lüthim na Moto GP ve Valencii. Dokonce i outsideři mají neustále šanci vyhrát několik skvělých cen na této Moto GP od Interwetten.

Tato vylepšená internetová hra neslibuje jen přísné soutěžní podmínky, ale rovněž zaručuje reálný motorový požitek. Dráhy nyní odpovídají ještě více tomu skutečnému Moto GP pocitu, v zatáčkách je možno se ještě více naklonit a srážky působí mnohem reálněji. Díky speciálnímu režimu ve kvalifikačních kolech si mohou milovníci motorových sportů vybrat buď suchou, nebo mokrou dráhu ještě před konečnou volbou mokré dráhy za deštivých povětrnostních podmínek. Kromě originálních tratí jako je Jerez, Estoril, Le Mans a dráha Donington mají nyní jezdci možnost si vyzkoušet Misano a Indianapolis. Nyní stáhnout – a šlápnout na plyn!Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.