Globální sportovní značka PUMA a Fotbalová asociace České republiky (FAČR) s radostí oznamují obnovení jejich dlouhodobého partnerství. PUMA podporuje český fotbal již od roku 1995. Na základě tohoto partnerství budou organizace spolupracovat i nadále.

Christian Voigt, Senior Head of Global Sports Marketing, PUMA International, řekl: „Jsme hrdí, že obnovujeme naši dlouhodobou spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky. Příští rok budeme slavit dvacetileté výročí partnerství a jsme rádi, že jej můžeme prodloužit i na další období. FAČR bylo jedním z prvních klíčových fotbalových sponzorství, které bylo uzavřeno v moderní historii společnosti, a hrálo důležitou roli v její cestě k tomu, aby se stala jednou z nejinovativnějších předních fotbalových značek. Těšíme se, že i v dalších letech navážeme na naše společné úspěchy.“

PUMA bude jako dlouhodobý partner i nadále podporovat české fotbalové týmy FAČR všech věkových kategorií na všech úrovních. Nová smlouva byla navíc rozšířena o plážový fotbal a futsal.

Miroslav Pelta, předseda FAČR, řekl: „Délka trvání prodlouženého partnerství mezí společností PUMA a Fotbalovou asociací České republiky je důkazem naší vzájemné spokojenosti a důvěry. PUMA se stala naším sponzorem s rozšířenou působností, která nově kromě fotbalu zahrnuje taktéž futsal a plážový fotbal, což je podle nás důležitým krokem v posílení naší spolupráce.“

Na prahu kvalifikace na EURO 2016 je toto obnovení partnerství důležitým pozitivním vzkazem pro všechny fanoušky nejoblíbenějšího sportu v České republice.

Marek Drvota, General Manager PUMA pro východní Evropu, dodal: „Partnerství s Fotbalovou asociací má pro nás lokálně velký význam. Jsem potěšen, že můžeme navázat na téměř dvacetiletou úspěšnou spolupráci. Naše společnost chce podporovat Fotbalovou asociaci v dobách úspěšných, ale i v těch, kdy se nedaří podle očekávání, protože právě o tom je sport. Jsme sportovní značka, která se snaží podporovat sportovce na celém světě. Věřím, že budeme stabilním partnerem pro Fotbalovou asociaci i v průběhu dalších let.“Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.