PUMA oznámila prodloužení svého partnerství s MERCEDES AMG PETRONAS, automobilovým závodním týmem formule 1 a letošním vítězem Poháru konstruktérů formule 1 organizovaným mezinárodní automobilovou federací (FIA). Partnerství navazuje na úspěšnou spolupráci, která byla zahájena již v roce 2012. 

Od ledna 2015, kdy vstoupí nová smlouva v platnost, se PUMA stane oficiálním dodavatelem závodního oblečení a obuvi a také oficiálním držitelem licence na výrobu obuvi, oblečení a doplňků týmu MERCEDES AMG PETRONAS. Smlouva zároveň prodlouží licenci pro sportovní značku Brandon, vlastněnou skupinou PUMA, na výrobu replik a zboží pro fanoušky.

PUMA bude do svého lehkého závodního oblečení a obuvi s nejnovějšími technologickými inovacemi i nadále oblékat a obouvat jezdce Lewise Hamiltona a Nica Rosberga a také technický personál týmu. Zároveň bude PUMA pokračovat ve výrobě a distribuci licencované kolekce MERCEDES AMG PETRONAS včetně bot, oblečení a doplňků inspirovaných osobnostmi a tradicí jezdců formule 1.

Toto Wolff, ředitel Mercedes-Benz Motorsport, řekl: „PUMA se během naší tříleté spolupráce, během které jezdcům dodává inovativní a lehké závodní oblečení, stala klíčovým partnerem týmu. Toto partnerství je důležitou součástí našeho fungování v rámci neustále se vyvíjejícího závodního průmyslu. Jako náš licencovaný partner odvádí PUMA skvělou práci při navrhování, vývoji i distribuci vysoce kvalitních značkových produktů. Partnerství s PUMOU je pro MERCEDES AMG PETRONAS velmi důležité a jsme moc rádi, že bude pokračovat i v následujících letech.“

Björn Gulden, CEO PUMA, dodal: „Jsme nadšeni z pokračujícího partnerství s týmem MERCEDES AMG PETRONAS, který bude po skvělé letošní sezóně bezpochyby ve svých úspěších i nadále pokračovat. V oblasti motoristických sportů má PUMA již vybudovanou tradici. S našimi partnerskými týmy neustále spolupracujeme na vylepšování závodního oblečení a obuvi, a pomáháme jim tak k dosahování dalších úspěchů. Na spolupráci s týmem MERCEDES AMG PETRONAS jsme opravdu hrdí a moc se těšíme na její prodloužení.“Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.