Švýcarský výrobce luxusních hodinek společnost Hublot s radostí oznámila, že golfová superstar Justin Rose se stane nejnovějším ambasadorem její značky.

Rose, který je momentálně držitelem sedmnácti světových titulů, včetně turnaje U.S. Open v roce 2013, se připojí k řadě mezinárodně uznávaných ambasadorů značky, mezi které patří Kobe Bryant, Dwyane Wade, Pele, Usain Bolt a další. Je to první profesionální hráč golfu, který uzavřel spolupráci s touto značkou.

Na oslavu nového ambasadora dnes výkonný ředitel americké divize společnosti Hublot Jean-Francois Sberro uspořádal charitativní akci pro klienty a zástupce tisku na golfovém hřišti Torrey Pines Golf Course v kalifornském San Diegu. Na tomto hřišti se ve dnech 5. – 8. února uskuteční turnaj Farmers Insurance Open série PGA Tour. Po představení nové tváře značky následoval turnaj mezi Justinem Rosem a Mattem Kempem, hvězdou týmu San Diego Padres a přítelem značky Hublot. Šlo o první vystoupení mimo média od jeho vstupu do týmu. Rose a Kemp si společně zahráli na hřišti a Rose daroval nejnovějšímu hráči týmu San Diego Padres měřiče vzdálenosti, aby zvýšil povědomí a získal prostředky pro Nadaci Kate a Justina Roseových.

Tato charitativní organizace usiluje o uspokojení potřeb mladých v nouzi, kteří trpí hladem a touží po vzdělání, prostřednictvím programů zaměřených na výživu, vzdělání a zkušenosti. Hublot bude podporovat Justina v této sezóně prostřednictvím svých sociálních mediálních platforem v kampani #HublotGolf4Justin.

Ricardo Guadalupe, generální ředitel společnosti Hublot, řekl : Je pro nás ctí, že můžeme rozšířit tým našich ambasadorů značky o světoznámého profesionálního hráče golfu. Naši ambasadoři jsou inspirací jak pro značku Hublot, tak naše klienty. Justinovy obdivuhodné úspěchy, kterých dosáhl díky své houževnatosti a úsilí z něj dělá skvělou osobnost, která se ke značce Hublot hodí a těšíme se na tuto vzrušující spolupráci.”

Justin Rose uvedl: “Jsem velmi rád, že se mohu stát nejnovějším ambasadorem značky Hublot, ke které mám vztah již dlouhou dobu. Přivítat značku, kterou mám tak rád, do hry je pro mě velká čest. Stejně jako mechanici, kteří vyrábějí hodinky značky Hublot, i já se neúnavně snažím, aby mé pohyby při úderu byly precizní . Proto se těším na to, až budu reprezentovat značku Hublot při své neutuchající snaze o vynikající výkony na světové scéně.”

Rose zahájil svou golfovou kariéru v roce 1998 na turnaji British Open a v posledních sedmnácti letech se mu podařilo dosáhnout úctyhodných úspěchů, včetně toho, že byl v roce 2013 jmenován třetím nejlepším hráčem světa. Rose, jako šestinásobný vítěz turnaje PGA Tour Champion, který sedmkrát zvítězil i na turnaji European Tour, ve své nové roli ambasadora značky ještě více posílí vazby této značky s profesionálními sportovci, jmenovitě v golfu, který je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. Kromě úspěchů v golfu je Rose známý jako filantrop a politik, takže je pro společnost Hublot vynikající volbou.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.