Společnost PUMA představila novou ohnivě rudou verzi kopaček evoPOWER 1.2 FG, jejichž design je inspirovaný japonským drakem. Nové kopačky exkluzivně představí Cesc Fàbregas v sobotním zápase svého týmu Chelsea FC proti Manchesteru United. Nové evoPOWER 1.2 budou obouvat také další hvězdní fotbalisté PUMY, jako jsou Olivier Giroud, Mario Balotelli, Dante a další známí hráči. Z českých hráčů kopačky obují Tomáš Rosický a David Limberský.

Inovativní technologie kopaček PUMA evoPOWER 1.2 FG podporuje sílu a přesnost při kopu do míče. Kopačky jsou inspirovány svobodou při kopání bosou nohou, čímž poskytují flexibilitu a maximální podporu síly střely. Díky lehkému svrchnímu materiálu poskytují boty hráčům svobodu pohybu a zároveň spolehlivou podporu. Přesnější kontrola nad míčem je zajištěna protiskluzovým materiálem GripTex umístěným po celém povrchu nártu. Technologie GripTex zvyšuje přilnavost míče ke kopačce v suchu i mokru. Přesnost přihrávek a střel je dále podpořena svrchním materiálem AccuFoam. Hráč má tak perfektní kontrolu nad míčem.

Nové barevné provedení je inspirováno japonským drakem, tradičním symbolem rychlosti, síly, hbitosti a moudrosti. Vzor patní části boty připomíná dračí kůži a bílý znak PUMY kontrastuje s ohnivě rudou barvou kopaček.

Cesc Fàbregas o nových kopačkách evoPOWER 1.2 FG řekl: „Nové kopačky evoPOWER jsou přesně podle mého gusta. Jako Španěl nemůžu červeným botám odolat. Jsou opravdu nepřehlédnutelné a pata s designem dračí kůže jim dodává na originalitě. Když jsem se dozvěděl, že budu vůbec první hráč, který kopačky obuje, a hned tenhle víkend proti Manchesteru United, byla to pro mě čest. Je to důležitý zápas a bude těžké Manchester porazit, protože ke konci sezóny se počítá každý bod.“

Nové PUMA evoPOWER 1.2 FG budou spolu s kolekcí tréninkového oblečení, chrániči, míči a dalšími doplňky k dostání od 1. května v obchodě značky PUMA v pražském Palladiu, v TOP4SPORT a na PUMASTORE.CZ.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.