PUMA_evoSPEED_1.3_Graphic_Dragon_Stpry_na_trave_-_malaSpolečnost PUMA dnes představila nejnovější verzi výrazných kopaček evoSPEED 1.3 Graphic. Design nových kopaček je inspirovaný japonským drakem, tradičním symbolem rychlosti, síly, hbitosti a moudrosti. Při jejich navrhování byl kladen důraz na každý detail. Boty v barevné kombinaci bílá, ohnivě červená a žíhaně šedá obují hvězdní fotbalisté PUMY hrající v kopačkách evoSPEED, jako jsou Sergio Agüero, Marco Reus, Radamel Falcao, Antoine Griezmann, Marco Verratti, Santi Cazorla a další známí hráči.

Již na první pohled vzbuzují nové kopačky velkou pozornost – výrazný dračí motiv je umístěný po celé horní části kopačky, hlava draka na vnitřní straně a jeho ocas na boční straně kopačky. Svrchní materiál kopaček je vyroben z materiálu připomínající dračí kůži. Žíhaná šedá v patní části boty a ohnivě červený pruh dodávají kopačkám dokonale dračí vzhled.

Stejně jako všechny kopačky z rodiny PUMA Speed je i tato nová kolekce evoSPEED 1.3 Graphic navržena tak, aby maximalizovala rychlost a hbitost při hře. Díky pružnému materiálu nabízejí nové kopačky hráčům lepší ovladatelnost a schopnost rychleji reagovat. Protiskluzová technologie GripTex umístěná po celém povrchu nártu zajišťuje přesnější kontrolu nad míčem za všech povětrnostních podmínek. Svrchní síť umístěná ve střední části kopačky zvyšuje stabilitu a nově optimalizovaná stélka, která dokonale přilne k chodidlu, poskytuje hráčům naprosté pohodlí.

Sergio Agüero, útočník Manchester City, řekl: „Z těchto nových dračích kopaček, které pro nás PUMA vyrobila, jsem opravdu nadšený. Doufám, že japonský drak také znamená štěstí a úspěch. Tyto nové kopačky obuji při důležitých zápasech na konci sezóny a rovněž na Copa América, Mistrovství Jižní Ameriky ve fotbale, kterého se účastníme s argentinskou reprezentací. Proto potřebuji, aby se mi v kopačkách dobře hrálo. Stejně jako mé předchozí kopačky evoSPEED 1.3 jsou i tyto velmi pohodlné, takže se v nich cítím opravdu sebevědomě.“

Marcus Reus, záložník Borussia Dortmund, uvedl: „Bílé kopačky patří k mým oblíbeným, protože vypadají jednoduše a elegantně. PUMA odvedla skvělou práci, když přidala další motivy. Tyto nové kopačky se mi opravdu hodně líbí. Hlavně svrchní materiál, který vzhledem připomíná dračí kůži a zelené odstíny v motivech draka, jež jsou podobné mému tetování. Jsem nadšený, že můžu tyto boty obout v příštím kole Poháru DFB, každoročního německého vyřazovacího fotbalového turnaje. Držte palce, abych s nimi skóroval proti Bayernu Mnichov.“

Nové kopačky evoSPEED 1.3 Dragon v barevné kombinaci bílá, ohnivě červená a žíhaně šedá budou k dostání spolu s celou kolekcí tréninkového oblečení, brankářských rukavic a dalších doplňků od 1. května TOP4FOOTBALL, top4sport.cz a na www.pumastore.cz.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.