Emirates_-_Czech_Masters_2014Emirates, globální spojovatel lidí a vášní, je již druhým rokem sponzorem turnaje D+D REAL Czech Masters, české golfové události roku. Turnaj se uskuteční od 27. do 30. srpna na hřišti Albatross Golf Resort v Praze a opět zde nebude chybět interaktivní soutěž „Race to Dubai with Emirates“. Jeden šťastlivec bude mít možnost vyhrát zájezd na DP World Championship v Dubaji.

„Opět jsme hrdým sponzorem golfového turnaje Czech Masters, jehož prostřednictvím chceme podpořit účast a zájem o tento fenomenální sport. Golf je pro nás jako globální sponzorská platforma velmi úspěšný. Věříme, že stejně jako v případě dalších sponzorství se nám pomocí sponzoringu turnaje podaří přinést hodnotný zážitek golfovým nadšencům na českém trhu i po celém světě,“ řekl Bořivoj Trejbal, ředitel společnosti Emirates pro Českou republiku.

Race to Dubai, hlavní 48turnajová série European Tour, probíhá v 27 zemích na pěti kontinentech. Po skončení této série přichází turnaj DP World Tour Championship, který celou sezónu uzavírá a v nadcházejících třech sezonách (do roku 2017) spojí ty nejlepší golfisty a upevní vztah aerolinek, golfu a jeho fanoušků po celém světě. Turnaj přináší prestižní akce do Dubaje, jež je domovem letecké společnosti.

Emirates provozuje denní lety na trase Praha-Dubaj obsluhované Boeingem 777-300ER, který nabízí českým cestujícím tři třídy s osmi soukromými kabinkami v první třídě, 42 polohovatelnými sedadly typu flat-bad v business třídě a 310 sedadly v ekonomické třídě.

O Emirates a golfu

Emirates, globální spojovatel lidí a vášní, sponzoruje široké portfolio mezinárodních sportovních a kulturních akcí, jejichž prostřednictvím spojuje lidi s cílem objevovat a sdílet nové zkušenosti a zážitky.

Společnost Emirates je jedním z hlavních podporovatelů významných golfových turnajů po celém světě a je oficiální leteckou společností 24 světových turnajů. Jako partner European Tour je také sponzorem série Race to Dubai a v mezinárodním kalendáři European Tour sponzoruje devatenáct turnajů, například:

• BMW International Open (Německo)
• BMW PGA Championship (Anglie)
• The DP World Tour Championship (SAE)
• Alstom Open de France (Francie)
• Maybank Malaysian Open (Malajsie)
• South African Open (Jihoafrická republika)
• Nordea Masters (Švédsko)
• Lyoness Open (Rakousko)
• The Irish Open (Irsko)
• AAM Scottish Open (Skotsko)
• Portugal Masters (Portugalsko)

Kromě European Tour sponzoruje společnost Emirates turnaje Boeing Classic (USA) v rámci PGA Champions Tour v Americe, The Emirates Australian Open, The Australian PGA Championship (Austrálie – Australasian Tour), Thai Open (OneAsia & Japan Golf Tour) a Indonesia PGA Championships (Professional Golf Tour Indonesia, OneAsia Tour & Japan Golf Tour Organisation).Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.