PUMA_Head_To_Head_Duality_evoPOWERPUMA představila nejnovější model nepřehlédnutelných kopaček z řady Head To Head Duality. Jsou tvořeny dvěma barevně odlišnými botami v jednom páru! Tento koncept PUMA uvedla na trh jako vůbec první a nyní přináší ve dvojbarevném provedení hned dva typy kopaček – evoPOWER a evoSPEED. Ti nejlepší hráči vytvoří týmy reprezentující evoSPEED a evoPOWER a ve speciálním turnaji proti sobě odehrají tři zápasy. Na hřišti při tom obují dvojbarevný pár kopaček, kdy je jedna kopačka oranžová a druhá modrá.

Přes sociální média vyzývá PUMA hráče z obou týmů, aby se naplno předvedli proti svým soupeřům. Bodovací systém započítává herní akce, jako jsou góly, asistence a dokončené přihrávky všech hráčů, díky čemuž jasně určí úspěšnější tým. Mezi hráče týmu evoPOWER patří Cesc Fàbregas, Mario Balotelli a Olivier Giroud. Ti se postaví proti týmu evoSPEED složenému z hvězd, jako jsou Sergio Agüero, Marco Reus a Antoine Griezmann.

Stejně jako při jiných sportovních utkáních, i v tomto případě si musí fanoušci vybrat, kterému týmu budou fandit. Uživatelé sociálních sítí se mohou připojit k týmu evoPOWER, nebo evoSPEED a sledovat jejich výkon na infografice. Fanoušci mohou také sdílet fotky vlastních kopaček od PUMY i své fotbalové zážitky.

Sergio Agüero, hvězdný útočník Manchesteru City a kapitán týmu PUMA evoSPEED, řekl: „V žádném případě s týmem evoPOWER neprohrajeme. Náš tým tvoří skvělí hráči, jako jsou Falcao, Reus, Verratti a mnoho dalších. A samozřejmě já (smích). Ale teď vážně! Budu hrát, jak nejlépe umím, a doufám, že za svůj tým nastřílím spoustu gólů.“

Cesc Fàbregas, kapitán týmu evoPOWER, řekl: „Kopačky evoPOWER podporují přesnou útočnou hru a my doufáme, že tuto svou pověst potvrdí. Možná nedáme nejvíc gólů, ale jsem si jistý, že s hráči, jako je Yaya Touré, nasbíráme spoustu bodů za přihrávky a krásné gólové asistence. Do téhle výzvy jdu!”

Nové kopačky Head To Head Duality posilují prvenství značky PUMA v konceptu dvojbarevných bot, který byl poprvé představen na mistrovství světa v roce 2014. Stejného provedení se dočkala speciální edice kopaček pro Arsenal a také kopačky vyrobené v roce 2014 a na počátku tohoto roku speciálně pro jednotlivé hráče.

Kopačky budou k dostání od 25. září v pražské prodejně Top4Football, Ječná 15, na www.top4football.cz, v pražské prodejně Sportfotbal.cz, Voroněžská 28, na www.sportfotbal.cz a dále na www.puma.com.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.