PUMA_evoSPEED_SL_-_Sergio_AgueroPUMA představila nové super lehké kopačky evoSPEED SL-S s novým extrémně odolným syntetickým svrškem pro každodenní nošení. Minulé léto byly uvedeny kopačky evoSPEED SL určené pro zápasy. Nyní PUMA přináší nové evoSPEED SL-S pro hráče, kteří potřebují pocit dokonalé lehkosti také během tréninku.

Hráči PUMY, jako jsou Sergio Agüero, Marco Reus, Antoine Griezmann a Marco Verratti, obují nové evoSPEED SL-S v barvách zářivé žluté a atomové modré. Z českých hráčů budou v nových kopačkách hrát např. Jakub Hora a František Rajtoral.

Výsledkem kombinace super lehké konstrukce kopaček evoSPEED SL a nového jednovrstvého svrchního materiálu z mikrovlákna jsou maximální rychlost a odolnost pro každodenní trénink. Nový měkký a odolný syntetický materiál poskytuje pohodlí, stabilitu a citlivější kontakt s míčem. Flexibilní a zároveň stabilní hřbet podrážky PUMA SPEEDTRACK umožňuje hráčům rychlé změny směru. Ty jsou dále podpořeny rozvržením hřebů, které vylepšují reakční schopnost hráčů.

Sergio Agüero řekl: „Tyhle nové kopačky jsou prostě fantastické. Každý hráč potřebuje od svých kopaček něco trochu jiného, já osobně rád hraji během tréninků i zápasů ve stejných botách. Jsem rád, že právě to mi nové evoSPEED SL-S umožňují. Lehké kopačky jsou pro mě velmi důležité, protože mi pomáhají získat maximální rychlost za pouhých pár vteřin a umožňují mi jednoduchou změnu směru, což je klíčové pro můj styl hry.“

PUMA také představila novou barevnou verzi kopaček evoSPEED SL, které jsou i nadále klíčovým produktem fotbalové kolekce značky PUMA. Novinkou je také bunda Vent Thermo-R Jacket se speciálními větracími otvory, jež se přizpůsobují pohybu a poskytují zlepšenou termoregulaci v chladných, větrných a vlhkých podmínkách.

Kopačky PUMA evoSPEED SL-S a nová barevná verze kopaček evoSPEED SL je k dostání v prodejních sítích Top4Football, A3Sport, Sportisimo, Intersport a GAZZA Sport.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.