Sportovní ocenění jsou unikátně navržené upomínkové předměty, které dostávají do rukou vítězové za skvělé sportovní výkony. Jde o vysoce kvalitní kousky, které budou danému držiteli vždy připomínat slavné okamžiky.

Nejedno takové ocenění může profesionál získat ve fotbale, hokeji, volejbalu, tenisu, atletice, gymnastice, veslování, kanoistice a mnoha jiných sportovních disciplínách. Právě pro tento účel se tyto sportovní ocenění vyrábějí z prvotřídních materiálů.

Pochází z nejvyhlášenějších dílen, které bez problémů dodají konkrétnímu pořadateli originální sady sportovních ocenění. Tyto reprezentační předměty se zhotovují podle předem schválené předlohy, na její tvorbě se může podílet i více designérů. Tito kreativisté se maximálně snaží o to, aby světu předvedli co nejoriginálnější a nejstylovější ocenění. To exceluje vskutku jedinečným zpracováním, osobitou ryteckou kresbou, neobyčejnými tvary, zajímavými liniemi a barevnou kompozici. Veškerá ocenění jsou dotažena do nejmenších detailů. V tomto případě stojí za zmínku několik nejslavnějších ocenění, jako je například Stanleyův pohár, pohár FIFA, pohár Mistrovství světa, trofej Larryho O´Briena, trofej Davis Cupu, medaile z MS v ragby.

Krom těchto sportovních produktů v nevyčíslitelné hodnotě existují různě řešené trofeje, které si mohou pořadatelé obstarat za přijatelné ceny. Na tyto upomínkové předměty se specializují výrobci všemožných sportovních ocenění. V jejich nabídce lze sehnat přenádherné modely z broušeného křišťálu, jež jsou vybaveny elegantním podstavcem. Dále jsou tu k mání figurky na podstavci, poháry, medaile, šerpy, diplomy, talíře, věnce, skleněné nebo dřevěné plakety. Sportovní poháry se vyrábí v mnoha krásných propracováních, velikostech a materiálech. Při jejich zhotovení se nejčastěji používá kvalitní kov, plast či sklo. Dnes se čím dál více jednotlivé materiály kombinují. Dané ocenění stojí na podstavci z plastu, dřeva nebo mramoru.

www.pohary-bauer.czZajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.