handball-eventsTi nejlepší z první ligy házené se 17. prosince sejdou ve Zruči nad Sázavou, aby se zúčastnili Utkání hvězd. Diváci se tak mohou těšit na výběru mužů a žen v zápasech Východ proti Západu. Sobotní program zahájí v 15:00 utkání výběru žen, výhoz utkání mužů je plánován na 17:00. Oba zápasy zaručují vysokou kvalitu hry, mnoho vstřelených branek i jedinečné exhibiční prvky. Akce vyvrcholí slavnostním galavečerem, během kterého budou vyhlášeni nejlepší hráči i vítězové doprovodných soutěží.

Součástí Utkání hvězd bude kromě unikátních sportovních zápasů také bohatý doprovodný program. Vystoupí místní kapela, k dispozici bude občerstvení i raut, chybět nebudou ani maskoti akce.

Cílem Utkání hvězd 1. ligy je zaujmout mládež a propagace házené jako takové. Akce je příležitostí k setkání hráčů druhé nejvyšší házenkářské soutěže v České republice spolu s funkcionáři, sportovními fanoušky i laickou veřejností.

Za třetím ročníkem úspěšné akce stojí nadšenci z Handball Events. „Každý rok posouváme hranice této akce dál. Ohlasy od hráčů, diváků i funkcionářů nás motivují k další usilovné práci na utkání tak, aby každý následující ročník byl ještě lepší,“ říká Vojtěch Hanzl, jeden z pořadatelů a spoluzakladatel Handball Events.

Přijeďte poslední sobotu před Vánoci do Zruče nad Sázavou. Tady si totiž užijete to nejlepší z české házené, strhující atmosféru i následnou párty.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.