Již třetí ročník seriálu běhů v přírodě – Běhej lesy, odstartuje sezonu 22. dubna závodem v CHKO Brdy, tedy na území bývalého Vojenského újezdu Brdy, který se veřejnosti otevřel po 70 letech teprve loni. Organizátoři připravili pro závodníky novou trasu v západní části Brd a po vyprodání navyšují kapacitu o 500 míst.

Na Běhej lesy Brdy si můžete zaběhnout kratší trasu na 12 km (celkové převýšení 294 m) či delší, která měří 22 km (celkové převýšení 499 m). Oproti loňskému ročníku se proběhnete z vesnice Skořice západní částí Brd. Trasy vás zavedou hlubokými lesy a loukami i kolem zřícenin, skalních útvarů či přes hráz Padrťských rybníků. V rámci celého závodního dne je připraven i dětský závod na 500 metrů či 1 km, bohatý doprovodný program a velké zázemí s občerstvením. Trasa vede z více než 80 % na měkkém povrchu

Závodníci se mohou spolehnout kromě atraktivních tras a výjimečné atmosféry i na kvalitní servis. Těšit se mohou na bohatě zásobované občerstvovací stanice, kvalitní čísla s již zabudovaným nevratným čipem, dřevěné medaile v cíli, fotky a diplomy ze závodu ke stažení zdarma a mnoho dalšího. Závodníci si mohou zakoupit v rámci registrace také funkční trička ve speciálním designu Běhej lesy 2017, a to ve dvou dámských a pánských variantách.

Registrace na závod Běhej lesy Brdy jsou do naplnění kapacity dostupné na www.behejlesy.cz. Při přihlášení dvou a více osob najednou získají závodníci slevu 100 Kč.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.