neymarNeymar Jr., jeden z nejvlivnějších a nejvíce uznávaných sportovců na světě, dnes oficiálně převzal novou roli velvyslance značky TCL, světového výrobce špičkových televizorů a přední značky spotřební elektroniky. Fotbalová hvězda zahájila globální sportovní kampaň TCL pro rok 2018 na akci ve svém rodném městě Sao Paulo.

Neymar Jr. na akci uvedl: „Jsem poctěn, že jsem vyslancem globální značky TCL. Tato značka a já sdílíme podobné hodnoty, jako je neustálé úsilí o dokonalost a skvělé výsledky.” Dodal: „Mí fanoušci sledují, jak hraji fotbal v televizi, a já rád sleduji sporty na mé televizi TCL doma s rodinou a přáteli. Vím, že partnerství s TCL bude zábavnou cestou.”

„Neymar Jr. je pro TCL ideální osobou, protože všichni jsme vášnivými fanoušky sportu,” řekl Kevin Wang, senior viceprezident společnosti TCL Corporation a generální ředitel společnosti TCL Multimedia. „Jsme nadšeni, že spolupracujeme s panem Neymarem Jr. a nabízíme spotřebitelům úžasný zážitek ze sledování a můžeme jim přiblížit sporty, které milují, a to díky našim inteligentním televizním výrobkům.”

Neymar Jr. se v Sao Paolu seznámil se dvěma vlajkovými televizními produkty a představil novou globální reklamní kampaň společnosti TCL.

Partnerství s Neymarem Jr. je klíčovým krokem v globální strategii značky TCL. Týmová spolupráce umožňuje společnosti TCL oslovit širší publikum sportovních fanoušků, zvýšit svůj globální profil a posílit mladou, mezinárodní image značky. Odráží také zrychlující růst a obchodní vize společnosti TCL.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.