Klicovy_vizualSportovní značka PUMA s radostí oznamuje, že se již tuto sobotu připojí k fanouškům a mezinárodním sportovním hvězdám, aby na stadionu fotbalové Sparty oslavila kariéru fotbalové legendy Tomáše Rosického. U příležitosti konce kariéry bývalého kapitána českého národního týmu a hráče Arsenalu, Borussie Dortmund a Sparty Praha se PUMA stane součástí aktivit a zápasu na rozloučenou, který se uskuteční v Generali Areně v Praze.

Poslední utkání „Malého Mozarta“, což je přezdívka, kterou získal Tomáš v průběhu své kariéry díky svým jedinečným dirigentským schopnostem, proběhne mezi českým týmem TR10, jehož součástí budou i české národní legendy Jan Koller, Karel Poborský a Petr Čech, a týmem světa TR10, který bude zastoupen například Cescem Fàbregasem, Alexandrem Hlebem nebo Robinem van Persiem.

PUMA jako Tomášův dlouhodobý partner mu chce vzdát čest, a připravila proto řadu aktivit po Praze, na sociálních sítích i přímo na stadionu.

Zástupci společnosti PUMA na stadionu rozdají více než 18 000 mozartovských paruk „Rosický“, které si mohou fanoušci vzít na zápas.

Vznikla i speciální aplikace na Facebooku, jež fanouškům pomocí AR kamery umožní vytvořit jejich profilovou fotografii s mozartovskou parukou a následně ji sdílet. Nechybí ani hashtagy na sociálních sítích #DÍKYROSO a #MALÝMOZART, fanoušci je mohou využít, aby Tomášovi také poděkovali a dali mu vědět, jakou radost jim svým působením na hřišti dělal.

Na vybraných pražských budovách se už nyní objevily videomappingy, nechybí síň slávy v OC Arkády Pankrác, vystavená do 11. června, nebo city lighty na zastávkách MHD s hashtagem #DÍKYROSO a #MALÝMOZART.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.