LUKAKU_cd_1
Mezinárodní značka PUMA oznámila, že se dohodla na dlouhodobém partnerství s fotbalovou hvězdou a belgickým rodákem Romelu Lukaku. Pětadvacetiletý sportovec je jedním z nejlepších útočníků a také nejúspěšnějším střelcem belgického národního týmu. Kopačky PUMA ONE obuje poprvé na právě zahájeném mistrovství světa.

Romelu vidí v nové spolupráci s PUMOU strategický krok pro další rozvoj své kariéry. „Volba značky, s níž bych spojil své síly, pro mě znamenala velmi důležité rozhodnutí, a to nejen kvůli botám, které budu obouvat na hřišti, ale především kvůli mým sportovním výkonům a dobrému pocitu ze hry. Těším se na budoucí společné projekty.”

Adam Petrick, globální ředitel pro brand a marketing PUMY, uvedl: „Romelu je ohromně důležitým a elitním hráčem schopným dosahovat vynikajících střeleckých výsledků. Věříme, že je také vzorem pro novou generaci fotbalových nadšenců a vznikající ikonou, která má svůj přesah i do světa módy a hudby. Jsme z nového partnerství nadšeni a těšíme se na širokou škálu projektů v rámci značky PUMA.”Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.