sportovci.eu_trenyrkarna_cz_nahledovyNásledující řádky jsou určeny všem ženám, které se ve svém volném čase věnují sportování či cvičení. Týká se to i vás a neodmítnete žádnou příležitost k fyzické aktivitě? Pak jste si jistě pořídila kvalitní sportovní podprsenku, neboť bez ní ženské poprsí trpí. Že ne? Přečtěte si, proč je tak důležitá a na co se zaměřit při jejím výběru.

Klasická podprsenka na sport není vhodná

Podprsenka na každodenní nošení neposkytuje poprsí pevnou oporu při náročnější fyzické námaze. Sportovní podprsenky jsou naopak navrženy tak, aby prsa zadržely i při prudkých pohybech a zabránily poškození měkkých tkání. Díky tomu se lze vyhnout nežádoucímu poklesu poprsí, což je typický projev dlouhodobého sportování bez vhodně zvoleného spodního prádla.

Sportovní podprsenka vám musí sedět

Výběr sportovní podprsenky nepodceňujte a pozornost věnujte především volbě správné velikosti. Vaše poprsí se nesmí při pohybu hýbat do stran, ale samozřejmě byste neměla pociťovat jakýkoliv diskomfort. Zvolte podprsenku z pevného a přitom pružného materiálu se schopností odvádět pot. V tomto směru jsou dobrou volbou dámské podprsenky Calvin Klein vyráběné z kombinace bavlny, modalu a elastanu.

Sportovní podprsenky obvykle nemají kostice, které by mohly nositelku při sportování tlačit. Dalším typickým prvkem jsou široká ramínka – ta mohou být na zádech zkřížená, aby zajišťovala lepší stabilitu poprsí.

sportovci.eu_trenyrkarna_cz_01

Raději si připlaťte za kvalitní textil

Nezapomeňte, že v případě sportovní podprsenky bývají kladeny vyšší nároky na mechanickou odolnost materiálu. Chcete-li, aby vám co nejdéle dobře sloužila, nesnažte se na ní ušetřit na úkor kvality. Pokud byste přesto ráda ušetřila, nakupujte u specializovaného prodejce trenyrkarna.cz, kde seženete originální značkové spodní prádlo na sportování za skvělé ceny.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.