Primus_Trail_FGUž se nemůžete dočkat, až opět vyběhnete do lesa? Jak jste na tom s běžeckým vybavením? Trailové modely barefootové značky VIVOBAREFOOT přímo svádí k pobytu v přírodě. Vyberte si tu svoji barvu a vyběhněte poznávat skrytá zákoutí českých lesů.

Oblíbené VIVOBAREFOOT Primus Trail FG i Primus Trail SG si teď můžete z pohodlí domova objednat i vy.

VIVOBAREFOOT Primus Trail FG

Tento lehký běžecký model je díky své multiterénní ultra tenké podrážce ideální na všechny povrchy. Vnější strana je vyrobena ze síťoviny z voděodolného vlákna a mikrovlákna, jež zajistí prodyšnost i při dlouhých túrách a bězích. Základní 3 mm tenká podrážka v kombinaci s 3 mm vysokým vzorkem umožní maximální propriocepci, ochranu a dokonalý požitek z jakéhokoli terénu. Obuv ve čtyřech barevných variantách pro ženy a pěti barevných variantách pro muže.

VIVOBAREFOOT Primus Trail SG

Model Primus Trail SG nabízí novou terénní podrážku, jež si hravě poradí s každým povrchem za všech klimatických podmínek, a to od suchých lesních cest po rozbahněné přírodní stezky. 3 mm tenká základní off-road podrážka je doplněna 5 mm vysokými kolíky, které umožňují, stejně jako všechny modely, maximální propriocepci, přilnavost k povrchu a zároveň ochranu díky technologii odolné proti propíchnutí. Ať už půjde o běh či túru v přírodě na hliněné cestě, nebo bahnité stezce, díky voděodolnému vláknu s impregnací a prodyšné síťovině s laminací na vnější straně modelu se nemusíte bát mokrých nohou. Model je dostupný v černé barvě v pánské i dámské variantě.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.