V rámci historicky první takové smlouvy svého druhu v Evropě se Tipsport stává oficiálním partnerem pro sportovní sázení NHL v České republice a na Slovensku. Jednička na trhu kurzového sázení podepsala dlouhodobou dohodu s NHL počínaje aktuální sezonou. Tipsport získává exkluzivitu v NHL pro Českou republiku i Slovensko.

“Smlouva s NHL je jedním z nejdůležitějších kontraktů v dějinách Tipsportu. Umožní nám postupně přinést naší komunitě sázkařů celou řadu světově unikátních inovací, získáváme bezprecedentní přístup k datům i exkluzivní podmínky spolupráce s nejpopulárnější hokejovou soutěží světa,” říká Jan Čumpelík, marketingový ředitel Tipsportu.

Co dohoda přináší

Jako oficiální partner NHL pro kurzové sázení bude mít Tipsport přístup k herním datům generovaným novou technologií NHL Puck and Player. Tato převratná technologie umožní společnosti nejen dál zlepšit a obohatit své herní statistiky a live kurzy, ale – jak vysvětluje Jan Čumpelík – bude díky ní moci jako jediná na trhu nabízet unikátní, nové příležitosti k sázení a také pokročilá data v reálném čase: “Ve sportovních datech, která nám NHL ze Severní Ameriky bude dodávat, vidíme obrovský potenciál. Game Data Tracking System umožní sledovat nové individuální statistiky týmů a hráčů a rozšířit kurzovou nabídku na jednu ze sázkařsky nejpopulárnějších soutěží. Jedná se o novou technologii, kterou i sama NHL spouští od nové sezony vůbec poprvé.”

Marketingovým kampaním Tipsportu umožňuje dohoda využívat oficiální branding NHL na exkluzivní bázi. Součástí balíčku jsou i marketingová práva k budoucím zápasům NHL Global Series / Global Challenge, které se po dobu trvání dlouhodobé smlouvy budou konat na území Česka a Slovenska.

Členové sázkové komunity Tipsportu budou navíc moci během jakýchkoli zápasů NHL, ať už v České republice nebo na Slovensku, čerpat konkrétní výhody, například lístky na samotné akce, stejně jako možnost jejich přednostní koupě. A pro klienty je to také možnost dostat se přímo na kluziště a vyzkoušet si atmosféru zápasu NHL několik hodin před zápasem.

Puck & Player Tracking

Technologie Puck and Player Tracking byla představena a nasazena během play off Stanley Cupu 2020 a je v současné době využívána ve všech 31 arénách pro základní sezonu NHL 2020-21. Tato technologie, která zahrnuje 14 IR kamer umístěných nad ledovou plochou, sleduje pohyby puku a každého hráče na ledě během každé hry prostřednictvím senzorů uvnitř puku a v dresech hráčů. Systém generuje téměř jeden milion trojrozměrných souřadnic a datových bodů v průběhu hry.

Hlavní přínosy nové technologie:

  • Tipsport svým klientům v blízké budoucnosti nabídne hned několik zásadních inovací, například zcela nové live sázky – počet střel hráče, počet najetých kilometrů, čas strávený na ledě, nejrychlejší střela a další.
  • Tipsport nová data zároveň použije k vytvoření ještě přesnějších matematických modelů – ty mu pak umožní nabídnout klientům lepší, tj. vyšší kurzy, které navíc zůstanou delší dobu aktivní v nabídce live sázek.
  • Data rovněž poslouží k doplnění statistik hráčů, které sázkaři jistě ocení.

Nová úroveň spolupráce s Nova Sport

Na smlouvu Tipsportu s NHL nově navazuje také spolupráce s TV Nova Sport, vysílacím partnerem NHL v České republice a na Slovensku. Kromě sponzoringu a reklamy v rámci vysílání nejvyšší severoamerické hokejové soutěže nabídne Tipsport divákům ve zbrusu novém zápasovém studiu v barvách Tipsportu a NHL zajímavé soutěže, komentáře a doporučení zkušeného bookmakera Tipsportu, a především zmiňovaná nová data a statistiky získané ze zámoří.Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Pořiďte si nemovitosti v Chorvatsku a prožijte tu aktivní dovolenou ve svém.
Nemovitosti Rakousko, nebo reality Španělsko? Skvělá příležitost pro investici do zahraničních realit.
» Zima je pomalu za dveřmi, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu zimní bundy nebo dámské bundy.